Spotkanie autorskie – Łukasz Wierzbicki – Fotorelacja

W dniach 23 i 24 stycznia znany pisarz książek dla dzieci Łukasz Wierzbicki był gościem Księgarni Z Bajki w Poznaniu. W poniedziałek miało miejsce wieczorne spotkanie dla dorosłych czytelników pod hasłem „Literacki atlas świata – Podróż z Druskiennik do Szanghaju”, podczas którego autor prezentował wspomnienia z podróży Haliny Korolec – Bujakowskiej z lat 1934-1936. Zostały one zebrane przez Wierzbickiego w książce „Mój chłopiec, motor i ja”, która w 2011 roku ukazała się nakładem wydawnictwa W.A.B. 
Z kolei we wtorek autor spotkał się głównie z najmłodszymi czytelnikami, których zaczarował prawdziwymi opowieściami spisanymi w cieszących się ogromną popularnością książkach: „Afryka Kazika”, „Dziadek i niedźwiadek” oraz „Wyprawa niesłychana Benedykta i Jana”.
Za sprawą autora przenieśliśmy się w zaczarowany świat pełen niezwykłych przygód…Komentarze

komentarzy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Afryka Kazika, Dziadek i niedźwiadek, Kazimierz Nowak, Łukasz Wierzbicki, Mój chłopiec motor i ja, Pointa, spotkanie autorskie, w.a.b., Wydawnictwo BIS, Wyprawa niesłychana Benedykta i Jana. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*