Małgorzata Gutowska – Adamczyk – Spotkanie autorskie 22 maja 2013 roku, Księgarnia Z Bajki Poznań – zdjęcia

Pisarka, dziennikarka, scenarzystka filmowa oraz historyk teatru – Małgorzata Gutowska – Adamczyk po raz kolejny zawitała do Poznania na zaproszenie Pani Krystyny Adamczak – właścicielki Księgarni Z Bajki. Od ostatniego spotkania autorki z czytelniczkami w Poznaniu minął ponad rok, tym bardziej miło było spotkać tę przemiłą, uśmiechniętą i charyzmatyczną pisarkę. Najwierniejsze czytelniczki stawiły się na spotkanie z prawie godzinnym wyprzedzeniem, by zdobyć autografy na egzemplarzach sagi „Cukierni Pod Amorem” i „Róży z Wolskich”. Pani Małgorzata była w swoim żywiole: z chęcią składała podpisy, zagadywała czytelniczki i prezentowała swoje książki.
Małgorzata Gutowska – Adamczyk jest autorką książek: „110 ulic”, „Niebieskie nitki”, „220 linii”, „Serenada, czyli moje życie niecodzienne”, „13. Poprzeczna (Książka Roku 2008 polskiej sekcji IBBY), „Wystarczy, że jesteś”, sagi „Cukiernia Pod Amorem”, „Mariola, moje krople” oraz „Podróż do miasta świateł. Róża z Wolskich”.
Autorka sama o sobie:
teoretycznie – teatrolog
praktycznie – bizneswoman
epizodycznie – nauczycielka
hobbystycznie – ogrodniczka
sporadycznie – scenarzystka
optymistycznie – autorka
statystycznie – warszawianka
histerycznie – matka
chronicznie – żona

Komentarze

komentarzy

Ten wpis został opublikowany w kategorii 110 ulic, 220 linii, Cukiernia pod amorem, Małgorzata Gutowska - Adamczyk, Nasza Księgarnia, Róża z Wolskich, spotkanie autorskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*