„The Game of Light” – Hervé Tullet

Kto by pomyślał, że książka o przygodach kolorowych kropek wywoła taką sensację na rynku! Sprawcą tego całego zamieszania jest Hervé Tullet, francuski autor i ilustrator dwóch wydanych w Polsce interaktywnych książek: „Naciśnij mnie” oraz „Turlututu. A kuku, to ja!”. To niezwykłe pozycje w książkowych zbiorach, które potrafią rozbudzić wyobraźnię nie tylko u dzieci, ale również dorosłych i zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy. 


Hervé Tullet – przewodnik po magicznym świecie wyobraźni, zachwyca mnie swoimi pomysłami. Szczególnie konstrukcją książki do czytania w ciemności – „The Game of Light”, której prezentację możecie zobaczyć na filmiku poniżej (04:10). To rewelacyjna i pomysłowa historia opowiadana za pomocą cieni rzucanych na ścianę. Wystarczy w ciemności użyć latarki, by kwiaty zaczęły kwitnąć na suficie, a ryby pływać po ścianach. Jest to nie tylko doskonały sposób, aby zachęcić dzieci do twórczego myślenia, ale również genialna zabawa dla dorosłych! Ciekawe czy pojawi się polskie wydanie…?

Komentarze

komentarzy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Babaryba, Hervé Tullet, książki dla dzieci, Naciśnij mnie, The Game of Light, to ja, Turlututu. A kuku. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 Response to „The Game of Light” – Hervé Tullet

  1. Nieparyż pisze:

    Wolę kropki od kosmity:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*