Julian Tuwim, Katarzyna Bogucka – Lokomotywa

Rok Tuwima co prawda już za nami i temat ten wielu osobom może wydać się średnio aktualny, ale wpadło mi dziś w ręce coś niebywałego i postanowiłam, że się tym pochwalę. Przedstawiam Państwu „Lokomotywę” Tuwima z ilustracjami Katarzyny Boguckiej. Myślałam, że w branży księgarskiej (niebawem minie 10 lat!) już nic mnie nie zaskoczy, a tu proszę. Śliczne, podręczne wydanie jednego z najbardziej znanych wierszy Tuwima, które ukazało się 15 grudnia 2013 roku nakładem nieznanego mi do tej pory wydawnictwa Visart. Dość tajemniczy to wydawca. Przeprowadziłam małe śledztwo i udało mi się jedynie dowiedzieć, że Visart to warszawskie wydawnictwo, producent zabawek, puzzli i zestawów kreatywnych w jednym. Jest też fajne logo i trochę wpisów na fejsie, a strona główna w budowie „zaprasza niebawem”. Tak więc czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń i dla zachęty prezentuję kilka zdjęć.

Komentarze

komentarzy

Ten wpis został opublikowany w kategorii ilustracja, Julian Tuwim, Katarzyna Bogucka, książki dla dzieci, Lokomotywa, Visart i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 Response to Julian Tuwim, Katarzyna Bogucka – Lokomotywa

  1. mukla pisze:

    Lubię, lubię! I „Lokomotywę” i Bogucką. W „Pan tu nie stał” można sobie kupić majtki z nadrukiem jej projektu i zamierzam właśnie to uczynić 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*