Warszawskie Targi Książki 2017 – zdjęcia

Na 8. Warszawskie Targi Książki udało mi się zajrzeć tylko w niedzielę. Ominęło mnie wiele atrakcji, a czytając relacje innych przekonałam się, że działo się całkiem sporo, szczególnie w piątek… No, ale niedziela to też dobry dzień, by odwiedzić stoiska swoich ulubionych wydawnictw, spotkać i porozmawiać ze znajomymi z branży, wyszperać trochę nowości w promocyjnych cenach i zdobyć kilka autografów.

Bardzo cieszy mnie spotkanie z Martą Kopyt, o jej “Wytwórniku geometrycznym. Punkt wyjścia” więcej przeczytacie na blogu już wkrótce. Wydawnictwo WYtwórnia w ogóle przygotowało świetne nowości na tegoroczne Targi w Warszawie, widzieliście już książki “Hej, Szprotka!”, “Tuli-Pucho-Kłaczka”oraz “Kiedy będę duża/duży” (przy okazji wizyty w stolicy odwiedziłam oczywiście Księgarnię Wytwórnia, gdzie można wciąż oglądać wystawę wspaniałych ilustracji Marii Dek – zdjęcia poniżej)?

Kolorowo i radośnie było jak zawsze na stoisku Małej Kurki,Wydawnictwa Widnokrąg, Bis, gdzie można było spotkać samego Edwarda Lutczyna, Muchomora, Ezopa, Kinderkulki, Albusa, Babaryby, Dwóch Sióstr… Wydawnictwo Bajka szczególnie promowało jeden z ważniejszych tytułów tego roku, “Moje cudowne dzieciństwo w Aleppo”, jej twórców: Grzegorza Gortata oraz genialną Mariannę Sztymę można było oczywiście spotkać na stoisku Bajki.

Zapraszam do galerii i podzielenia się swoimi wrażeniami z Targów.

          

Księgarnia Wytwórnia i wystawa oryginalnych ilustracji Marii Dek do książki „Kiedy będę duża”, „Kiedy będę duży”.

        

A po sąsiedzku…

Komentarze

komentarzy

Ten wpis został opublikowany w kategorii targi i konferencje, Uncategorized, Warszawskie Targi Książki i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.