Uczymy dzieci programowania – Bryson Payne KONKURS

Signum Temporis wraz z Wydawnictwem Naukowym PWN zapraszają do udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwa egzemplarze książki “Uczymy dzieci programowania. Przyjazny przewodnik po programowaniu w Pythonie”. Dzięki niej, już nawet najmłodsi programiści będą mieli szansę zdobyć umiejętności potrzebne do tworzenia wciągających gier i aplikacji. “Uczymy dzieci programowania” to przewodnik dla rodziców i nauczycieli, przeznaczony do uczenia dzieci podstaw programowania i rozwiązywania problemów za pomocą Pythona, potężnego języka wykorzystywanego na zajęciach uniwersyteckich i przez firmy technologiczne, takie jak Google i IBM.

 

Aby wziąć udział w zabawie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania:

  1. Jaki zawód na co dzień wykonuje autor książki – Bryson Payne?
  2. Jak nazywa się twórca języka programowania Python?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres info@signum-temporis.pl do środy 14 lutego br. Książkę wygra 2 i 20 osoba, która prześle do nas poprawne odpowiedzi. Przy okazji będzie nam niezmiernie miło jeśli polubicie nasz profil na Facebooku

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Naukowe PWN.

http://www.pwn.pl/

http://it.pwn.pl/

Konkurs rozstrzygnięty!

Komentarze

komentarzy

Ten wpis został opublikowany w kategorii dzieciaki do kodu, konkursy, programowanie, Programowanie na wesoło, Wydawnictwo Naukowe PWN i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*