Yusuke Oono – 360°Book, czyli niesamowita trójwymiarowa podróż

Piękne, zapierające dech w piersiach odkrycie (dzięki Agata!). Na pierwszy rzut oka książki Yusuke Oono wyglądają dość tradycyjnie. Jednak, jak mówi przysłowie – nie oceniaj książki po okładce. Yusuke Ono w serii fantastycznych książek „360°Book” wyraża jedną scenę z historii w trójwymiarowy sposób używając do tego całą stronę książki.
Słowa tego nie opiszą, musicie to po prostu zobaczyć!

Yusuke Oono jest zwycięzcą konkursu You Fab 2012 w kategorii „free form”. Jego 360-stopniowe książki są niezwykłe i jeszcze nigdy nie widziałam czegoś w podobnym stylu. Są niczym wachlarze, tworzą trójwymiarowy świat, przemieniają się w nowoczesną dioramę.

360°Book Christmas

Wszystkie zamieszczone zdjęcia pochodzą ze strony Yusuke Oono. Tam również możecie znaleźć więcej fotografii – http://www.loftwork.com/portfolios/oonoyusuke/page/1

Komentarze

komentarzy

Ten wpis został opublikowany w kategorii 360°Book, ciekawostki, design, książki dla dzieci, książki trójwymiarowe, You Fab 2012, Yusuke Oono. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 Responses to Yusuke Oono – 360°Book, czyli niesamowita trójwymiarowa podróż

  1. mukla pisze:

    No piękne, piękne… Zastanawiam się tylko na ile to zasługa cudnych zdjęć i czy w realu, pozbawione profesjonalnego podświetlenia, prezentują się równie magicznie.

  2. Bez profesjonalnego podświetlenia to pewnie już nie to samo, ale myślę, że i tak ciekawie 🙂 Fajny pomysł, a fotki rewelacyjne!

  3. Aż trudno uwierzyć, że to wszystko mieści się w takiej małej książce!

  4. mukla pisze:

    Ukradnę do siebie, ok?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*