Nowa konferencja w Poznaniu! 26 września pozitive technologies zmieni oblicze miasta.

Konferencja pozitive technologies odbędzie się już 26 września 2019 roku. Głównym organizatorem wydarzenia jest miasto Poznań. Konferencję wspierają firmy sektora IT, które są związane z miastem: Capgemini, Egnyte, GSK IT, Sii, TomTom, Allegro, Sonalake oraz Cognifide. Realizatorem przedsięwzięcia jest Symentis Events.

Dlaczego w Poznaniu? Poznań to miasto, w którym sektor IT (zarówno ten usługowy, jak i
produktowy) obecny jest nie od dziś! To dobre miejsce dla IT i dla pozitive technologies.
Konferencja pozitive technologies stawia na praktykę. Sięga ku tematom, które dotyczą każdego z użytkowników, jak i twórców współczesnych technologii. Nie zabraknie tu zarówno systemów rozproszonych, AI, mikroserwisów, deep learningu, jak i problemów związanych z bezpieczeństwem oraz granicami prywatności w kontekście wszechobecnej dziś sztucznej inteligencji.

Organizatorzy pozitive technologies przygotowali dla uczestników dwie merytoryczne ścieżki. To kilkanaście godzin prelekcji poświęconych atrakcyjnym tematom. To także okazja do spotkań z geekami i specjalistami IT. Od software architecture po sztuczną inteligencję – tego w Poznaniu jeszcze nie było!

Międzynarodowe Targi Poznańskie – 26 września – pozytywnie o technologiach, tylko w
Poznaniu!

Więcej informacji oraz Agenda konferencji na stronie https://pozitive.tech/ oraz w mediach społecznościowych wydarzenia.

Zapraszamy i do zobaczenia na Pozitive technologies Poznań 2019!

Komentarze

komentarzy

Ten wpis został opublikowany w kategorii konferencje IT i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 Responses to Nowa konferencja w Poznaniu! 26 września pozitive technologies zmieni oblicze miasta.

  1. Jan pisze:

    Pozitive technologies zawsze organizuje ciekawe i merytoryczne konferencje, osoby są kompetentne a całość przebiega miło i przyjemnie, polecam 🙂

  2. Dominik pisze:

    Pozitive Tech jak zawsze super ! Byłem już na kilku konferencjach u nich i zawsze byłem zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*