Perspektywy Women in Tech Summit 2019 – Największa Konferencja dla kobiet w technologiach i nauce w Europie

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja największej Konferencji dla kobiet w technologiach i nauce w Europie – Perspektywy Women in Tech Summit 2019. W dniach 13-14 listopada 2019 roku odbędzie się w Warszawie druga edycja konferencji, podczas której ponad 3000+ uczestników i uczestniczek zgromadzi się, żeby pokazać siłę kobiet w technologiach.

Tematem przewodnim Summitu jest cyberbezpieczeństwo. Dużo będzie też mowy o 5G i przestawianiu torów cywilizacji na sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe i pracę na dużych danych. Zostaną przedstawione mało jeszcze znane trendy technologiczne – jak Ambient Intelligence. Co godzinę rozpoczynać się będzie 12 warsztatów technologicznych i karierowych!

Dodatkowo można spodziewać się:
– 25 znakomitych keynote speakerów zarządzających najważniejszymi firmami high tech i najambitniejszymi instytucjami badawczymi na świecie
– Ponad 40 firm, które szczególną wagę przykładają do rekrutacji kobiet
– Ponad 80 specjalistycznych warsztatów z zakresu technologii, budowania ścieżki kariery oraz umiejętności miękkich
– Indywidualnych konsultacji i sesji mentoringowych z najlepszymi w branży TECH/SCIENCE
– Niezapomnianej zabawy podczas Big Smart Celebration of Women in IT!
– 20 Imprez Towarzyszących!

„Wierzymy w kobiety i ich moc zmieniania świata. Wierzymy w wartość nauki i technologii jako narzędzi poznania, rozumienia i tworzenia olśniewających rozwiązań najbardziej palących, współczesnych problemów. Kobiety po raz pierwszy w historii mogą naprawdę wszystko! Dzięki ich rozumowi wrażliwości i empatii ten świat ma szansę na nową historię.

Jako Fundacja Perspektywy od lat wspieramy dziewczyny w technologii, nauce i innowacji. Od zawsze mieliśmy też wielkie marzenie. Marzenie o miejscu, gdzie spotykają się wspaniałe kobiety w technologiach z całego świata i dzielą doświadczeniami i inspiracją. O miejscu, gdzie mówi się o przyszłości i szlifuje wiedzę i umiejętności – tu i teraz. Nawiązuje cenne kontakty i celebruje sukcesy. Chcieliśmy, aby Polska stała się sercem mądrej rozmowy o kobietach i ich niebywałym potencjale w obszarze STEM. Żeby to u nas można było spotkać talenty z całego regionu Europy i Azji Centralnej. I zachwycić ich pięknymi umysłami.” – mówi Bianka Siwińśka, Perspektywy Education Foundation CEO, Summit Director.

Pełny program Konferencji, informacje o biletach oraz szczegółach wydarzenia, znajdziecie na stronie: https://womenintechsummit.pl/pl/

Do zobaczenia!

Komentarze

komentarzy

Ten wpis został opublikowany w kategorii konferencje IT, Perspektywy Women in Tech Summit, STEM i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*