4Developers 2020 – Największy Interdyscyplinarny Festiwal IT w Polsce już w kwietniu

20 kwietnia 2020 w Warszawie pasjonaci IT spotkają się ponownie, na Największym Interdyscyplinarnym Festiwalu Technologicznym w Polsce. Ponad 2000 uczestników, doświadczeni eksperci i profesjonaliści oraz przeszło 100 praktycznych prelekcji – wszystko to w ciągu jednego dnia podczas wielkiego spotkania polskiej społeczności programistycznej.
 
4Developers to niezmienna od lat formuła: kilkanaście ścieżek, skupionych wokół
różnorodnych języków programowania. Na Festiwalu uczestnicy poznają najświeższe
tematy i trendy ze środowiska IT, a także zawierają nowe, branżowe znajomości –
gromadzą się tu nie tylko programiści, ale całe środowisko IT, włącznie z licznymi
przedstawicielami firm oraz społecznościami programistycznymi z całej Polski.

Jeden dzień, jedno miejsce – 15 ścieżek!
Podczas tegorocznej edycji Festiwalu, uczestnicy będą mogli udać się na wykłady i warsztaty w ramach aż 15 ścieżek tematycznych. Wśród nich pojawią się:

  • .NET, Architektury aplikacji
  • Bottega IT Minds, Bottega Frontend, C++
  • Cloud Computing, DevOps, Java, JavaScript, Machine Learning
  • Mobile, PHP , Python, Testerska, Soft Skills & Business Relations

Nad wysokim poziomem wykładów, które pojawią się na 4Developers 2020, czuwa Rada Programowa, złożona z czołowych polskich ekspertów z branży IT.

Nowości w agendzie – DevOps i ścieżka testerska
Organizatorzy zadbali o nowości w tegorocznej agendzie. Po latach na scenę 4Developers powróci ścieżka DevOps, poświęcona m.in. automatyzacji i monitoringowi procesów IT. Natomiast całkowitą nowością będzie ścieżka testerska – Festiwal wychodzi naprzeciw potrzebom odbiorców i otwiera się na nową grupę uczestników.

Festiwal IT dla każdego
Wśród uczestników Festiwalu znajdują się zarówno doświadczeni profesjonaliści, jak również osoby stawiające pierwsze kroki w branży IT. Z pewnością obie te grupy znajdą tu tematy dostosowane do ich potrzeb oraz poziomu zaawansowania.

Podczas 4Developers corocznie panuje otwarta atmosfera, która ułatwia oraz skłania do dialogu między uczestnikami i ekspertami. Prelegenci starają się odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania. Mnóstwo przestrzeni do chilloutu i niezapomniane oraz bogate w networking atrakcje sprawiają, że dyskusje toczą się nieustannie!

Trwa nabór prelegentów
Niewiele wydarzeń daje możliwość wystąpienia przed tak różnorodną, dużą i otwartą publicznością. W tym roku Festiwal nabiera międzynarodowego charakteru, stąd organizatorzy szczególnie kładą nacisk na propozycje tematów w języku angielskim. Każdy, kto chce spróbować swoich sił na scenie, może wysłać swoje zgłoszenie przez formularz Call For Papers, dostępny na stronie Festiwalu: https://tiny.pl/tk6bn

Portal Signum Temporis został Partnerem Medialnym 4Developers 2020 i zapraszamy Was do wzięcia udziału w konferencji!

https://4developers.org.pl/

Komentarze

komentarzy

Ten wpis został opublikowany w kategorii 4Developers, konferencje IT, programowanie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*