KONKURS! Sztuczna inteligencja. To, o czym dorośli Ci nie mówią – Boguś Janiszewski, Max Skorwider PUBLICAT

Wydana pod koniec marca tego roku „Sztuczna inteligencja” to kolejna książka duetu autorskiego Boguś Janiszewski – Max Skorwider z serii „To, o czym dorośli Ci nie mówią”.

Dzięki tej książce nie nauczysz się pisać algorytmów ani kodować, ale dowiesz się, co to jest sztuczna inteligencja, skąd wziął się pomysł tworzenia myślących maszyn, ile one potrafią dziś, a ile będą potrafiły wkrótce. I czy należy się tego obawiać. Odkryjesz też, jak myśli i jak uczy się komputer i czy sztuczna inteligencja jest lepsza od ludzkiej?

Wyrusz w fascynującą podróż po świecie nowych technologii już dziś i sprawdź, jak wkrótce będzie wyglądała nasza rzeczywistość. Polecamy wszystkim fanom smartfonów, komputerów i robotów od 9 do 113 lat!

  • Co wiedzą o nas aplikacje?
  • W czym jesteśmy jeszcze lepsi od robotów?
  • Czy roboty mogą nauczyć się za bardzo?
  • Czy da się nas wymienić na nowszy model?
  • Kto lepiej kłamie – maszyny czy ludzie?
  • Czym się zajmiemy, gdy maszyny będą już robić za nas wszystko?
  • Co z nami zrobi superinteligencja?
  • Uważaj na swój cyfrowy ślad!

Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, zachęcamy do udziału w konkursie. Dzięki Wydawnictwu Publicat mamy dla Was 3 egzemplarze książki „Sztuczna inteligencja. To, o czym dorośli Ci nie mówią”. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Jak brzmią tytuły innych książek z serii „To, o czym dorośli Ci nie mówią” duetu Boguś Janiszewski – Max Skorwider (wymieńcie przynajmniej 3)?

Odpowiedzi z dopiskiem „konkurs” przesyłajcie na adres info@signum-temporis.pl do piątku 1 maja br. Książki trafią do 4, 9 i 16 osoby, która prześle do nas poprawną odpowiedź.*

Portal Signum Temporis objął książkę patronatem medialnym! Więcej informacji znajdziecie na stronie wydawnictwa Publicat

Zapraszamy do śledzenia nas również na Facebooku oraz Instagramie!

*Prosimy nie umieszczać swoich danych osobowych w odpowiedziach konkursowych. Poprosimy o nie tylko laureatów konkursów.

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Komentarze

komentarzy

Ten wpis został opublikowany w kategorii dzieciaki do kodu, konkursy, Publicat, sztuczna inteligencja i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*