Kalendarz Create Yourself 2021 – Mateusz Grzesiak Onepress / Helion

Końcówka roku to dla wielu osób moment na podsumowania i planowanie, a tym samym czas na wybranie nowego kalendarza, z którym spędzimy nadchodzące 12 miesięcy. Na rynku dostępna jest ogromna oferta, dopasowana do wszelkich potrzeb. Kalendarze ścienne, biurkowe, książkowe, notesy w przeróżnych formatach, kieszonkowe, wieloplanszowe, plakatowe – producenci ścigają się na pomysły i starają się sprostać potrzebom i wymaganiom, by pomóc zaplanować kolejny rok naszego życia. W ofercie znaleźć można coraz więcej propozycji, które nie tylko mają wymiar praktyczny, ale ukierunkowane są na konkretne upodobania: minimalistyczne, proste kalendarze, skarbnice złotych myśli, motywacyjne, zabawne, kulinarne, podróżnicze – obecnie można coś znaleźć praktycznie w każdej kategorii.

Jeśli szukacie oryginalnego, indywidualnego i zarazem nowoczesnego kalendarza, który pomoże efektywniej planować i organizować zadania, to polecam zainwestować w terminarz Mateusza Grzesiaka – „Kalendarz Create Yourself 2021”, który właśnie ukazał się na rynku nakładem wydawnictwa Onepress. Dr Mateusz Grzesiak to psycholog, wykładowca akademicki, autor wielu książek oraz licznych artykułów, którego często można zobaczyć w programach telewizyjnych i radiowych w Polsce i za granicą. Zajmuje się doradztwem w obszarze biznesu, sprzedaży, marketingu i zarządzania oraz samorealizacji, wartości czy życia osobistego. „Create Yourself” to rozwojowy i motywujący kalendarz, w którym każdy miesiąc poświęcony został innej tematyce, dzięki czemu łatwiej wyznaczyć cele i dostosować zadania odpowiednio do danej pory roku. Co więcej, dla każdego miesiąca zostało przygotowane specjalne ćwiczenie, które nie tylko będzie bodźcem do działania, ale również wyzwaniem doskonalącym kompetencje zarówno zawodowe, jak i osobiste.

Wśród tematów miesiąca, znalazły się między innymi: planowanie, motywacja, finanse, rodzina, zdrowie czy praca i nauka. W każdym z nich trzeba wyznaczyć cele, określić sposób ich osiągnięcia, jest również lista TO-DO, dzięki której można regularnie monitorować i analizować postęp wykonywanych zadań. Z kolei na każdy dzień czeka godzinowy plan, trzy najważniejsze lekcje, ważne cytaty, ćwiczenia i teoria z zakresu zarządzania, marketingu, psychologii, coachingu i samorozwoju. W kalendarzu znalazło się również sporo miejsca na szybkie notatki, uwagi, wnioski i przemyślenia. Dzięki temu otrzymujemy zarówno świetny planer, jak i dziennik – idealne narzędzie, które pozwoli zaoszczędzić czas, pomoże wyrobić dobre nawyki i świetnie zaplanować miesiąc, tydzień i każdy dzień w roku 2021.

Dzięki atrakcyjnej oprawie graficznej „Kalendarz Create Yourself 2021” sprawdzi się również jako oryginalny i efektowny prezent świąteczny zarówno dla najbliższych, jak i współpracowników w firmie. Stanie się nieodłącznym towarzyszem spotkań, porannej kawy i każdej przerwy w ciągu dnia. Dzięki regularnie realizowanym zadaniom i celom, nie tylko będzie można poczuć się spełnionym, ale również codziennie obserwować efekty swoich działań. Polecam odkryć ten kalendarz i stworzyć go dla siebie.

Wydawca: Onepress / Helion (2020)

Komentarze

komentarzy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Helion, kalendarz, motywacja, OnePress, recenzja i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*