KONKURS! Python dla nastolatków. Projekty graficzne z Python Turtle – Helion

„Python dla nastolatków. Projekty graficzne z Python Turtle”, nowość z wydawnictwa Helion, to świetny przewodnik po świecie programowania w Pythonie, dzięki któremu nauczycie się konfigurować środowisko pracy, czyli uruchomicie na komputerze wszystko, co przyda się Wam i żółwiowi. Zapoznacie się z językiem Python, z jego zmiennymi, funkcjami i klasami. Następnie zajrzycie do biblioteki turtle i dowiecie się, jak sterować swoim żółwiem. Wreszcie najlepsze: algorytmy. Przekonacie się między innymi, jak za pomocą kodu języka Python i elementów biblioteki turtle wygenerować niesamowite figury geometryczne.

Wydawca: Helion (2022)

KONKURS (zakończony)!

Dzięki Wydawnictwu Helion mamy dla Was 3 egzemplarze książek „Python dla nastolatków. Projekty graficzne z Python Turtle”! Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Pod jakim pseudonimem występuje w sieci autor książki, Krzysztof Łos?

Odpowiedzi z dopiskiem „konkurs” przesyłajcie na adres info@signum-temporis.pl do piątku, 20 maja br. Książki trafią do 3, 13 i 18 osoby, która prześle do nas poprawną odpowiedź.*

Zapraszamy do śledzenia nas również na Facebooku oraz Instagramie!

*Prosimy nie umieszczać swoich danych osobowych w odpowiedziach konkursowych. Poprosimy o nie tylko laureatów konkursów.

Komentarze

komentarzy

Ten wpis został opublikowany w kategorii dzieciaki do kodu, Helion, konkursy, Python i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*